Duża wartość bhcg 10 dni po owulacji

Witam!!! Mam mały problem jestem 10 dni po owulacji (potwierdzonej monitoringiem). miałam robiony zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka Zrobiłam hcg i wyszło mi 301 czy to możliwe że już taka jest duża wartość hcg. dodam że jest to mój 25 dc a cykle mam 30-31 dniowe. dziękuję za odpowiedz:)

Trzeba poczekać 3-4 dni i powtórzyć beta HCG jeśli będzie zdecydowanie wyższe niż pierwszy wynik to moje gratulacje jest Pani w ciązy