Duże ciałko żółte i pęcherzyki a staranie o dziecko

Witam mam pytanie staram sie z mezem o dziecko. ma pierwszy cykl z CLO za soba bylam na usg 20dnia cylku i lekarz stwierdzil bardzo duze cialko zolte oraz ladne pecherzyki . moje pytanie to czy mozliwa jest ciaza ze udalo nam sie ? cykle mam 28 dni a okres 3 dniowy bardzo skape . Dziekuje za odp

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, ty na podstawie zamieszczonego opisu potwierdzić lub wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test ciążowy. Wynik będzie wiarygodny około 14 dni po stosunku.