Duże endometrium a wynik bHCG ujemny

Ginekolog stwierdził duże "pierzynkowate" endometrium, zalecił zrobienie bHCG ponieważ to 30 dzień cyklu (mam 26-28 cykle) i po godzinie dowiedzialam sie, przez telefon, ze wynik ujemny. Czy jest jakas nadzieje, ze badanie za wczesnie zrobione?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto powtórzyć badanie po 14 dniach od ostatniego stosunku. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.