Brak okresu a prawdopodobieństwo ciąży

Witam.Ostatnio zadałam tu pytanie,gdyż spóźnia mi się okres 2 tygodnie.wiele razy tak było ale nie wiem czy aż tyle.Boję się że to ciąża.Jestem dziewicą.Był seks oralny i petting.Jego penis był w okolicach intymnych moich nawet trochę w środku ale nie było seksu czy wytrysku. Zrobiłam test i wynik był ujemny lecz możliwe że mogłam zajść tydzień temu i nie wiem czy to nie jest za wcześnie by robić test? Czy to możliwe że wynik jest mylny?Proszę o szybką odpowiedź bo bardzo się boję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani powtórzyć test ciążowy po 14 dniach od ostatniego ryzykownego stosunku. w razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.