Dwa pęcherzyki ciążowe w 5 tygodniu ciaży

witam jestem w 5 tyg ciazy lekarz stwierdzil dwa pecherzyki ciazowe gs11mm-5.2hbd i 8mm w wiekszym widoczny jest plód crl 3mm-6hbd tp06-07-2015 jak jest szansa ze drugi plod sie rozwinie

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, na tak wczesnym etapie trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi i interpretować pojedyncze badanie USG. Sugeruję wykonać kolejne badanie USG po tygodniu lub dwóch tygodniach i wówczas dokonać oceny. Pozdrawiam.