Dwie kreski na teście ciążowym o czułości 25mlU a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, cykle mam 28 dniowe.Ostatni okres 29.01.15. w 13 dc pęcherzyki grafa 25-28mm.Od 16-25 dc byłam na duphastonie (1tab. dziennie) dziś 25.02.15 jest 28 dc i zrobiłam test ciążowy o czułości 25mUl.Na teście pojawiły sie dwie kreski Kontrolna wyraźna, testowa bledsza ale widoczna gołym okiem. Jaka jest możliwość na to że jestem w ciąży, kiedy do gin iść i który to może byc tydzień ciąży?

Może Pani wykonać test ciążowy z krwi - oznaczenie betaHCG które jest wiarygodnym potwierdzeniem/wykluczeniem ciąży już po 10 dniach od stosunku