Dwie plamy pod żebrem w RTG płuc
Witam. Ostatnio dostałam skierowanie na prześwietlenie płuc. zrobiłam je niestety do lekarza dopiero jutro po południu mogę się dostać, niepokoją mnie dwie plamy pod prawym żebrem. co to może oznaczać?? przepraszam za słabą jakość zdjęcia. Oto link do zdjęcia: http://wgrajo.pl/img/pluaara.jpg Będę ogromnie wdzięczna za pomoc w interpretacji

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania
Po pierwsze pod łukiem żebrowym lewym a nie prawym, po drugie, jak już odpowiadałam na Pani pytanie jest to powietrze w żołądku. Jest to normalne.