Dwie tabletki naraz

Witam. Dziś o 17 (zawsze biorę o 17.30) zorientowałam się, że nie wzięłam wczoraj tabletki, wzięłam wiec dwie naraz. Wczoraj współżyłam z moim partnerem, jednakże nie skończył we mnie. Dodam, że zapomniałam 15 tabletki. Na ulotkach C***napisane jest, że w takim przypadku należy po prostu wziąć, tak jak zrobiłam, dwie naraz. Dzwoniłam do lekarza, który mnie uspokoił (tabletki biorę juz ponad 3 lata). Czy mogłabym jednak prosić o Pani/Pana opinię? Z góry dziękuję.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Skoro kontaktowała się Pani ze swoim lekarzem, to uzyskała Pani potrzebne informacje. Zanim zadzwoniła Pani do lekarza, mogła Pani jeszcze zerknąć do ulotki swojego leku - na pewno znajduje się tam informacja na temat zalecanego przez producenta postępowania.

Pozdrawiam!