Dwuboczna wypuklina krążka międzykręgowego

witam po badaniu mr wyszło posrodkowe-dwuboczna wypuklina krazka miedzykregowego l3/l4 powodujac ucisk na worek oponowy i niewielkie zwezenie otworow na poziomie l4/l5 widoczna jest posrodkowo dwuboczna protruzja krazka ktora uciska na worek oponowy i korzenie brzuszne l5 a takrze zwezone oba otwory miedzykregowe symetryczne uwypuklenie zarysow krazka m/k l5/s1 bulging disc

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest bezposrednie badanie lekarskie oraz laczna analiza wykonanego badania. proszę koniecznie udac się do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.