Dwuogniskowy rak piersi prawej

prosze o interpretacje wynikow i ewentualne rokowania. Dwuogniskowy rak piersi prawej cT2N2M0 Podtyp luminalny A Badanie immunohist: Receptory ER: PS5+IS3=TS8 Receptory PR: PS5+IS3=TS7 Her-2\neu(-) Ki-67(+)w okolo 10 procent silnie wysycony cien o nieostrych zarysach ok 2cm.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania wskazuje na występowanie nowotworu złośliwego piersi z zajęciem okolicznych węzłów chłonnych. Nie stwierdzono przerzutów odległych. Ewentualne rokowanie powinien określić lekarz prowadzący na podstawie całego obrazu klinicznego.