Histopatologia a rokowania i wyleczenie

Bardzo prosze o wyjasnienie badania histopatologicznego. Czy to bardzo grozna odmiana czy jest szansa nacalkowite wyleczenie,jakie ogolnie sa rokowania? wiek mamy 67lat kod Y.99.90-1x,Y.99.93-4x carcinoma ductaleG2 luminalnyA receptory ER PS5+IS3=TS8 receptory PR PS5+ID2=TS7 HER2 (-) Ki-67(+) w okolo 10%

Witam , sam opis badania h-p bez znajomości stopnia zaawansowania ogólnego choroby nie pozwala mi na podanie wiążcej odpowiedzi , zż