Dwustronne guzki z jednorodnej echogeniczności

tu druga czesc wynikow Echostrukturze gruczołowej i drobno nierówna. Nie zmiany w układzie naczyniowym kontrolować kolor - Dopplera. Niektóre dwustronne guzki z jednorodnej echogeniczności (hipo-iso echogenic niż miąższu okolic) z obwodowej unaczynienia kontrolować kolor-Doppler.Bardziej na prawo, kiedy paraistmica 9mm i lewo, infero-tyłowi, około 11mm. Kiedy kilka małych bocznych węzłów chłonnych szyi z reaktywnych cechach. w ciągu podżuchwowych gruczołów

Witam. Taki typ budowy może pokrywać się z wspomnianym wcześniej wyryciem przeciwciał anty TG i TPO. Wykonanie biopsji opisywanych zmian pozwala na ostateczne ustalenie rozpoznania.