Dyskomfort po operacji przepukliny pachwinowej skośnej lewostronnej

witam,jestem dokladnie 104 dni po operacji przepukliny pachwinowej skosnej lewostronnej z uzyciem siatki metoda lichtesteina.Niestety wczoraj podczas kontaktu seksualnego jakos dziwnie sie napialem i w miejscu blizny cos mi chrupnelo(doslownie dzwiek tak jak nieraz strzelaja kosci) po czym okolice blizny i lewe jadro zaczelo bardzo mocno bolec przez okolo 10 sekund,za chwile bol ustal ale utrzymywal sie dyskomfort. Dzis tez boli,ale nie ma zadnego uwypuklenia itd Czy to moze byc nawrót?

Jest możliwe, że doszło do uszkodzenia na przykład wszczepionego materiału, który wzmacniał okolicę. Warto poddać się badaniu przez chirurga, możliwe, że żadnych większych powikłań nie będzie, jeżeli Pana tkanki wytworzyły wystarczająco mocną bliznę.