Dyskomfort podczas stosunku po okresie

Czuje dyskomfort podczas seksu tuz po miesiaczce po prostu boli mnie krocze czy to mozliwe jest aby tampon obcieral te okolice i powodowal duze podraznienie co mija samoistnie?Czy tez moze to byc zwiazane z czyms innym?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli opisane objawy pojawiają się tylko po miesiączce, jak najbardziej możliwe jest podrażnienie przez tampony. Ponieważ może być to także wynik patologii w obrębie narządów rodnych, sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.