Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 3 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Profilaktyka udaru mózgu

Udar mózgu, inaczej wylew, jest zespołem objawów klinicznych, które wiążą się z nagłym wystąpieniem zaburzenia czynności mózgu. Utrzymuje się on dłużej niż dobę, a u podłoża nie leży inna przyczyna niż naczyniowa. Profilaktyka udaru mózgu w bardzo dużym stopniu pomaga zapobiec jego wystąpieniu.

Witam, oczywiście da się leczyć Pani dolegliwości i chorobę która je powoduje ale podala Pani za mało informacji aby dać jakieś konkretne zalecenia. Chyba będzie Pani musiała odwiedzić neurochirurga aby ocenił sytuację a później prawdopodobnie czeka Panią rehabilitacja. W zakresie działań fizjoterapeutycznych stosujemy szereg technik w sytuacjach jakie Pani opisuje.

Ekspert w dziedzinie fizjoterapii i regeneracji, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Akademii Wychowania Fizycznego. Odbył kurs ortopedycznej terapii manualnej metodą Kaltenborna, terapii manualnej Plaatsmana i Medycznego Treningu Funkcjonalnego. Wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Fizjoterapeuta Polskiej Misji Olimpijskiej podczas EYOF 2015.
0

Witam,
jeśli jest podejrzenie przepukliny, to polecam metodę Mackenzie która zajmuje się głównie problemami przepuklin krążków międzykręgowych. Jest Pani młodą osobą więc nie powinno być większych problemów z powrotem do zdrowia.

Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy