Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dyskopatyczne zwężenie przestrzeni międzytrzonowej l/4/l5

Proszę o opinie Zniesienie lordozy lędzwiowej Dyskopatyczne zwężenie przestrzeni międzytrzonowej l/4/l5 -cecha zaawansowanej degene tarczy międzykręgowej z obecnością zmian przeciążeniowych płytek granicznych pod postacją drobnych nadżerek i sklerotyzacji.Na poziomie tym widoczna jest protruzja dokanałowa resztkowego materiału jądra miażdzystego tylna uogólniona z lateralizacją lewostronną - w obrębie lewego zachyłku i kanału korzeniowego, zmiana grubości do około 5 mm..
MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Wynik badania należy ocenić w oparciu o występujące objawy oraz badanie fizykalne. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy