Zapytaj lekarza

7 4 0 , 8 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dyskretne wapnienie w obrębie więzadła przedniego kręgłosłupa

Badaniem objęto przez ciągłość odcinek od 1/2 dolnej trzonu L3 do segmentu S1 poziom L3/L4 cech dyslokacji materiału krążka międzykręgowego dokanałowo nie zobrazowano w blaszce granicznej trzonu L4 guzek Schmorla. Wysokość przestrzeni międzytrzonowej zachowana. Poziom L4/L5 uwypuklenie *bulging* krążka międzykręgowego dokanałowo na max 2,8mm wysokość przestrzeni międzytrzonowej zachowany poziom L5/S1 protruzja centralno lewostronna krążka międzykręgowego dokanałowo na max 4,3mm z modelowaniem worka oponowego odcinekowe dyskretne wapnienie w obrębie więzadła przedniego kręgłosłupa. Spondyloliza łuków segmentu S1 szczelina grubości 0,8mm prawostronnie i 0,6mm lewostronnie. Wysokość przestrzeni międzytrzonowej zachowana. Dodam, że mam 35 lat.
35 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja po

Niestety, czasami niektóre metody zabezpieczenia przed ciążą zawodzą, może dojść do pęknięcia prezerwatywy lub kobieta zapomni o tabletce antykoncepcyjnej. Coraz częściej mówi się o antykoncepcji awaryjnej, która jest określana również jako antykoncepcja ?po? czy antykoncepcja ratunkowa.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Dziękujemy za zadanie pytania.

Niestety nie możemy na nie odpowiedzieć, bo nie interpretujemy wyników badań. Proszę z wynikami udać się do lekarza, który zlecił wykonanie badania.
On znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.
Przez internet nie można zebrać wywiadu ani zbadać pacjenta, dlatego analiza wyników jest niemożliwa.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy