Dyskretne wapnienie w obrębie więzadła przedniego kręgłosłupa

Badaniem objęto przez ciągłość odcinek od 1/2 dolnej trzonu L3 do segmentu S1 poziom L3/L4 cech dyslokacji materiału krążka międzykręgowego dokanałowo nie zobrazowano w blaszce granicznej trzonu L4 guzek Schmorla. Wysokość przestrzeni międzytrzonowej zachowana. Poziom L4/L5 uwypuklenie *bulging* krążka międzykręgowego dokanałowo na max 2,8mm wysokość przestrzeni międzytrzonowej zachowany poziom L5/S1 protruzja centralno lewostronna krążka międzykręgowego dokanałowo na max 4,3mm z modelowaniem worka oponowego odcinekowe dyskretne wapnienie w obrębie więzadła przedniego kręgłosłupa. Spondyloliza łuków segmentu S1 szczelina grubości 0,8mm prawostronnie i 0,6mm lewostronnie. Wysokość przestrzeni międzytrzonowej zachowana. Dodam, że mam 35 lat.
35 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Niestety nie możemy na nie odpowiedzieć, bo nie interpretujemy wyników badań. Proszę z wynikami udać się do lekarza, który zlecił wykonanie badania.
On znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.
Przez internet nie można zebrać wywiadu ani zbadać pacjenta, dlatego analiza wyników jest niemożliwa.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl