Dyskretne obniżenie poziomu wybiórczych funkcji poznawczych, obniżony poziom psychomotoryczny

Witam miałam badanie u psychologa w związku z coraz częściej odczuwanymi problemami pamięci.Wniosek Dyskretne obniżenie poziomu wybiórczych funkcji poznawczych, obniżony poziompsychomotoryczny Profil badania sugeruje naczyniopochodne podłoże deficytów poznawczych Obniżony nastrój tendencja do labilności EEG istotnie obniżają sprawności poznawcze. Zaleca się kontrolę po leczeniu farmakologicznym za rok. Czy 2 -0-0 Fluxemed 20 mg wystarczy czy powinnam jeszcze coś brać? Dziękuję i pozdrawiam

Witam. Na podstawie opowiedzianej przez Pani sytuacji wnioskuje, że konsultacja psychologiczna oraz z lekarzem specjalistą odbyła się. Jeśli podczas takiej wizyty lekarz zalecił Pani zażywanie 2 -0-0 Fluxemed 20 mg i nie wspomniał o żadnych inych lekach onacza to, że nie jest konieczne zażywanie większej ilości leków. Jeśli jednak w dalszym ciągu ma Pani wątpliwości proponuję porozmawiać z lekarzem prowadzącym.

Dzień Dobry Pani,

Skoro lekarz zaordynował Pani lek i taką dawkę, to z pewnością wybrał dla Pani optymalne leczenie.

Z mojej strony zachęcam Panią do podjęcia aktywności fizycznej, co wpływa na lepszą sprawność poznawczą i zażywanie suplementów.

Z pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej