Zażywanie leków Fluoxetin i Propranolol na depresję

witam.od kilku miesiecy cierpie na depresje.czy moge zazywac leki takie jak fluoxetine 20 mg oraz propranolol 40 mg?czy oba te leki sa bezpieczne i skuteczne?

Co do dawek i wątpliwości, to zachęcam aby umówiła się Pani na spotkanie z psychiatrą - trudno ustalić dobór leków i ich dawek nie spotykając się z daną osobą.

Warto też rozważyć psychoterapię - najlepsze efekty w leczeniu problemów z depresją daje połączenie farmakoterapii i psychoterapii.

Pozdrawiam!

Dzień Dobry Pani,

Na postawione przez Panią pytanie, odpowie Pani profesjonalnie lekarz Panią prowadzący, który zna Panią.

Z pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej