Stosowanie leku Propranolol na tachykardię a jednoczasowe przyjmowanie Diohespan Max na obrzęki nóg

Witam, zazywam lek Propranolol WZF 10 mg 2 razy dziennie rano i wieczorem, czyli 20 mg na dobe , w związku z tachykardia spowodowana nerwica. Zazywam go już przeszlo 3 lata, bardzo dobrze na mnie działa. Chcialam zapytać, czy biorac Propranolol mogę zazywac Diohespan Max, w związku z puchnieciem i uczuciem ciezkosci nog ( mam stojaca prace ) , lekarz zalecil mi diosmine, czy Propranolol się nie "kloci" z diosmina i czy jej działanie będzie skuteczne ? Proszę o porade. Dziekuje.

Może Pani zażywać oba leki jednocześnie. Ze względu na podawane przez Panią dolegliwości sugeruję wykonanie badania USG Doppler układu żylnego kończyn dolnych, celem wykluczenia bądź potwierdzenia przewlekłej niewydolności żylnej.