Dyskretne zaostrzenie krawędzi przednich trzonów kręgów lędźwiowych
Witam prosiłabym bardzo o interpretacje badan rezonansu magnetycznego .dyskretne zaostrzenie krawędzi przednich trzonów kręgów lędzwiowych.Sygnał oraz wysokośc krążków zachowana prawidłowo.cech przepuklin międzykregowych nie stwierdza sie.Stożek końcowy rdzenia bez zmian ogniskowych,bez cech ucisku.cech stenozy kanału kręgowego w odcinku lędżwiowym kręgosłupa nie stwierdza się.Drobne torbiele Tarlova na poziomie S1-S2 .Proszę o interpretacje poniewaz martwią mnie te torbiele???

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Ta torbiel to zmiana wrodzona. Może ale nie musi wiązać się z dolegliwościami.
Pozdrawiam.