Dysplazja oczu u 11-latka

Dzień dobry byłem z 11 letnim synem na wizycie u okulisty pani doktor stwierdziła że syn ma dysplazje oczu wypisała receptę na okulary i więcej informacji nie udzieliła tłumacząc się brakiem czasu bardzo prosił bym o dokładniejsze wyjaśnienie tego terminu czy to jest bardzo groźna dolegliwość i czy można to wyleczyć?.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę, ze pani Dr miala cos innego na mysli.proponuje ponownie udac się dolearza okulisty./