Dysproporcje między główką a brzuszkiem płodu a wskazanie do cesarskiego cięcia
Witam Jestem w 39tc. Tydzień temu na usg wyszło, iż dziecię moje wazy już 3950g i niepokojące są dysproporcje miedzy glowka-33.4mm a brzuszkiem 37,4mm. To będzie mój drugi poród. Pierwszy poród odbył sie siłami natury, dziecko ważyło 4300g( rodziłam w 42tc) Czy powyższe pomiary są wskazaniem do cesarki??

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane parametry mogą być wskazaniem do cesarskiego cięcia. Ostateczną decyzję podejmie lekarz prowadzący przed rozwiązaniem.