Działanie antykoncepcyjne zastrzyku Depo-Provera 150mg/ml

Witam! po porodzie został mi przepisany zastrzyk Depo-Provera 150mg/ml. W aptece dostałam ten lek w opakowaniu 3,3 ml. Moje pytanie jest takie czy jeżeli został mi wstrzykniety tylko 1ml z tego opakowania to ma on działanie antykoncepcyjne.?

Jako lek antykoncepcyjny powinna Pani w aptece dostać ampułkę w postaci 150mg/1ml. Oczywiście pozostale postaci też będą miały działanie antykoncepcyjne, ale nie wiadomo na jak dlugo. W związku z tym najlepiej wymienić opakowanie w tejże aptece. Pozdrawiam