Dziwne krosty w okolicach bikini

Raz miałam taką krostę była spora. Wyglądała jak pryszcz, gdy to wyciskałam nie bolało wcale. Wychodzi z tego coś białego, jakby taka biała grudka, ropa po chwili leci krew, sporo krwi ale kompletnie nic nie boli! Po wyciśnieciu wygladało jakby taka odstająca skóra zerwałam palcami, oderwało się bez problemu i bez bólu natomiast później powstała taka dziura, blizna, dziś pojawiły mi się takie same, aż dwie krosty jedna na wargach sromowych zewnętrznych - jest spora, a druga w okolicach. Próbowałam wyciskać nic nie bolało poleciała biała grudka potem krew. Co to może być i jak się tego pozbyć na zawsze??

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety nie da się odpowiedzieć na Pani pytanie bez badania lekarskiego i zebrania wywiadu.
Opisywane zmiany mogą wynikać z zapalenia mieszków włosowych, jednak aby po potwierdzić lub wykluczyć konieczna jest wizyta u lekarza - dermatologa lub ginekologa.
Raczej proszę zmian nie drażnić.

Pozdrawiam.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl