Dziwne objawy podczas ciąży - co mi może dolegać?

Witam!
Mam 23 lata, jestem w 24 tygodniu ciąży od ok. Miesiąca, kilka razy w nocy zdarzyło mi się obudzić całej zlanej potem, serce waliło mi strasznie szybko i odczuwałam ucisk w mostku, dodatkowo bolał mnie brzuch, był strasznie twardy, a ból głowy w skroniach, był nie do zniesienia.
Martwi mnie to bardzo, ponieważ jestem pod stałą opieką ginekologa, jak do tej pory miałam robione 2 razy USG i wszystko było w porządku. Wyniki badań nie są rewelacyjne, bo mam anemię, ale nawet przed ciążą miałam skłonności do anemii.
Bardzo proszę o jakąś radę lub podpowiedź, co mam robić?

Witam serdecznie,
część objawów, o których Pani pisze, mogą być związane z niedokrwistością. Zależy jak głęboka jest ta niedokrwistość. Rozumiem, że jest Pani z tego powodu leczona.
Jednak objawy mogą być związane z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej. Pomiędzy 24 a 28 tygodniem ciąży będzie Pani miała wykonany test obciążenia glukozą. Wówczas na podstawie wyniku będzie można określić, czy przyczyną Pani dolegliwości są nieprawidłowe poziomy  glukozy.
Jednak powinna Pani powiedzieć o dolegliwościach podczas wizyty u ginekologa.
Pozdrawiam