Dziwny kłujący ból po prawej stronie pochwy oraz krwawienie: Co to oznacza?

Witam. Mam 24 lata, współżyję regularnie z narzeczonym. Od dwóch dni mam kujący ból po prawej stronie pochwy. Pojawiło się krwawienie. Jasna krew tzw „żywa.” Ostatnią miesiączkę miałam 18 luty 2011 (pierwszy dzień). Niepokoi mnie ta cała sytuacja dlatego, że nigdy nie mam krwawień między miesiączkami. Jest to dziwny kujący ból, który trwa chwilę, za chwilkę jest luz ale czuje dziwne napięcie w środku pochwy. Szczególnie w tym jednym miejscu. Miałam kiedyś wypalaną nadżerkę (2008-2009r) z tego co pamiętam właśnie po prawej stronie. Nie jestem ubezpieczona i dlatego szukam pomocy w internecie (dopiero zaczęłam pracować od 3 dni nie podpisałam jeszcze umowy). Cytologie także robiłam mniej więcej w tym samym terminie co wypalanie nadżerki. Podczas kąpieli zaparłam się i wyleciało mi troszkę krwi. Boję się żeby to nie miało jakiegoś wpływu na dalsze lata. Bardzo proszę o szybką radę, co to może być i dlaczego. Jeśli jest to stan bakteryjny/grzybiczy mój narzeczony także musi się podjąć leczenia?

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Opisane dolegliwości bólowe łącznie z krwawieniem śródcyklicznym (ewentualnie kontaktowym) mogą sugerować zmianę organiczną w obrębie narządów rodnych jako przyczynę. Być może ma to związek z nadżerką.
Aby ustalić dokładną przyczynę konieczne jest przeprowadznie badania ginekologicznego oraz ewentualnie badań dodatkowych np cytologii szyjki macicy. Po ustaleniu właściwego rozpoznania będzie możliwe wdrożenie odpowiedniego leczenia.
Proponuję skonsultować problem z ginekologiem jak najszybciej, do tego czasu wskazane jest zaprzestanie stosunków płciowych.

Redakcja abcZdrowie.pl