Dziwny ucisk w dole brzucha i w jądrach

Witam, odczuwam dziwny ucisk w dole podbrzusza, do tego dochodzi dziwny ucisk w jądrach. Czasami ból przechodzi na lewą stronę pachwiny, czasami na prawą. Sytuacja ma miejsce po leczeniu grzybicy po antybiotykach - sytuacja wystąpiła tydzień po skończeniu leczenia. Lekarz stwierdził, że to piasek w pęcherzu. Zapobiegawczo dostałem N***. USG jamy brzusznej nie wykazało nic. Czy ktoś z was się z tym spotkał?

Na podstawie samych objawów jakie Pan opisuje trudno stwierdzić co może być tego powodem. Najlepiej, żeby jeszcze Pana zbadał bezpośrednio chirurg, gdyż tak może przejawiać się np. przepuklina pachwinowa lub też być może żylaki powrózka nasiennego. Warto byłoby jeszcze wykonać badanie ogólne moczu (wykluczyć zakażenie dróg moczowo-płciowych). Dolegliwości są nietypowe i niecharakterystyczne dlatego wymagają konsultacji i ewentualnych dodatkowych badań diagnostycznych.