EEG 8-latki chorej na padaczkę

Proszę o interpretację wyniku eeg 8 letniej córki zażywającej od 5 lat depakinę chrono ze względu na padaczkę. Zapis zróżnicowany przestrzennie. Czynność podstawowa nieregularna w okolicach ciemieniowo-potylicznych rejestruje się rytm alfa 8-10 Hz o amplitudzie do 60 uV z licznymi falami 5-7 Hz o podobnej amplitudzie zapis modyfik. niskonapięciową czynnością szybką. Przy HW narasta we wszystkich okolicach występ. fal theta okresowo wyostrzonych o amplitudzie do 120 uV

Witam! Zapis badania nie jest prawidłowy i może świadczyć o tendencji do występowania objawów padaczkowych, utrzymującej się pomimo przyjmowania lekarstw. Wynik powinien jednak zinterpretować neurolog dziecięcy po dokładnym zbadaniu dziecka i zapoznaniu się z dotychczasową historią choroby.