Efekt halo od dwóch tygodni

Witam, Od dwóch tygodni mam tzw efekt halo. Byłam u okulistów i jeden powiedział mi, że to podrażnienie rogówki, a drugi, że to alergiczne zapalenie spojówek. Niestety biorę antybiotyk i efekt się utrzymuje. Dodam, że przez tydzień używałam drażniącego płynu do soczewek, który podrażnił mi oczy. 2 tygodnie temu byłam także w parku rozrywki i korzystałam z karuzel na których były przeciążenia. Czy efekt halo zostanie mi na zawsze ? Czy to może być coś poważniejszego ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowana terapia nie przynosi poprawy to konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.