Efekty uboczne zażycia Escapelle

Witam, tydzień temu przyjęłam Escapellę (7 dzień cyklu) . Dwa dni później pojawiły się dolegliwości: częsta potrzeba chodzenia do toalety, pieczenie i ból oraz krew przy oddawaniu moczu. Zaczęłam zażywać UroFuraginum. Pieczenie i ból ustały. Krew występuje nadal w niewielkich ulościach. Od 2 dni pojawił się ból po prawej stronie brzucha. Powinnam się martwić czy to jakiś efekt uboczny? Teraz mam 13 dzień cyklu.

Elżbieta Rhone

Witam,
czy jest Pani pewna, że krew przy oddawaniu moczu to nie było krwawienie po Escapelle? Nie jadła Pani buraków? Czy zażywa Pani lekarstwa? (być może to jest przyczyną zabarwienia moczu) Jeśli można to wykluczyć to radzę udać się do lekarza - krew w moczu jest dość poważnym objawem, należy znaleźć powód jej pojawienia się.