Ekstrakcja 4 zębów i uzupełnienie braków

Witam. Tak się zlożyło, że mam do usunięcia 4 zęby (4 górną, 6 górną / 5 górną i 7 górną). Problem polega na tym, że z 4-ki i 2-ch szóstek została praktycznie sama korona, a 7-mka ma jedną ściankę. Wywnioskowałem, że usunięcie zębów będzie musiało się odbyć przez dłutowanie. Jest możliwość usunięcia czterech zębów na jednej wizycie? Po usunięciu zębów będzie mi zależało na wstawieniu przynajmniej 2ch nowych - 4-ki i 5-tki. Jaką metodą i jaki koszt mogę ponieść ww. zabiegów?

Witam!

Na podstawie opisu ciężko jest ustalić faktyczny stan zębów i postawić właściwy plan leczenia, być może nie wszystkie należy usuwać.
Zapraszam na bezpłatny przegląd oraz konsultację!