Enterococcus spp w wyniku posiewu w 22 tygodniu ciąży
Witam obecnie jestem w 22 tc robiłam posiew moczu i enterococcus spp wyszło dość liczne i w związku z tym mam pytanie czy mogę z tym poczekać do następnej wizyty 5 stycznia czy mam udać sie wcześniej

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wcześniejsza wizyta u specjalisty. W razie braku możliwości proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego.