Excisio polypus canalis analis a wyniki histopatologiczne

Witam Co oznacza zapis "excisio polypus canalis analis " czy po tym czymś mam oczekiwać na wyniki histopatologiczne ? W szpitalu chirurg jest strasznie niekomunikatywny

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowny Panie - tłumaczenie brzmi : usunięcie polipakanału odbytu. Taki materiał zawsze powinien być wysłany do badania h-patologicznego.
Pozdrawiam, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg

Witam. Wstyd mi za niekomunikatywnego kolegę, jednak będzie musiał się Pan z nim kontaktować. Wycięty został polip kanału odbytu, lecz nie podał Pan czy ten polip "poszedł" do badania HP. Zwykle tak się dzieje i po ok 2 tygodniach powinien być wynik badania.