Filtry ochronne przy kuracji Izotekiem

Zakończyłam roczny okres brania Izoteku. Od kiedy będzie można się opalać i nie stosować filtrów ochronnych ? bo w internecie są różne są opinie. Bo zapomniałam się zapytać dermatologa, bo wydawało mi się że po pół roku.

Aleksander Ropielewski

6 miesięcy powinno być wystarczającym okresem. W tym czasie nie powinno się wykonywać depilacji woskiem, dermabrazji i leczenia skóy laserem.