Fizjologiczna ilość płynu w stawie kolanowym

Fizjologiczna ilość płynu w stawie kolanowym.Błona maziowa niepogrubiała.Aparat więzadłowy kolana bez nieprawidłowości.Łąkotki bez nieprawidłowości.Rzepka o II typie budowy wg Wiberga. Wskaźnik I-S wynosi 1,11.Kąt chrzęstny bruzdy wynosi 155 stopni.TT-TG wynosi 12 mm. Chrząstka bez nieprawidłowości. Dół podkolanowy bez nieprawidłowości. to jest opis rezonansu magnetycznego czy jest coś niepokojącego bo syna ciągle boli kolano z lewej strony od wewnątrz .

Opisy radiologiczne powinien komentować radiolog, ja bez badania fizykalnego i wywiadu lekarskiego nie mogę podjąć się interpretacji bo po prostu mam za mało danych.