Flegma w gardle oraz ból klatki piersiowej i pleców

rano musze wypluć flegmę, jest biała zabarwiona niebieskimi kłaczkami, troche kaszlę, bolą mnie równoczesnie plecy i klatka piersiowa ale nie codziennie, czasem boli mocniej, trwa to już 4 lata, pulmolog nie wie co mi dolega, ja myślę że to oskrzela, jak mam się leczyć sama bo nikt mi nie chce pomóc a piecze w środku coraz bardziej?

WItam,

Wydaje sie, ze z opisanego stanu rzeczy nalezaloby rozszerzyc diagnostyke pulmonologiczna - badania obrazowe (np. tomografia komputerowa) a takze badanie endoksopowe drzewa oskrzelowego (bronchofiberoskopia) z pobraniem materialu do badan mikrobiologicznych, cytologicznych i histopatologicznych. Moze na tej podstawie bedzie mozna okreslic przyczyne zglaszanych dolegliwosc i wdrozyc adekwatne postepowanie.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga