Fobia związana z zajściem w ciążę a stosowanie antykoncepcji

Witam...bardzo prosze o szybka odpowiedz. Od niecalego roku biore tabletki antykoncepcyne microgynon 21,czuje sie dobrze...ale moj strach jest tak duzy z powodu zajscia w ciaze,ze 4 opakowania biore bez robienia 7dniowej przerwy..teraz odbywajac stosunek przy tym czwartym blistrze boje sie,ze skutecznosc nie jest zachowana. Niestety ten strach przeradza sie w fobie i dlatego nie robilam przerw. Prosze o pomoc..blaga wrecz..dziekuje bardzo za pomoc

Wyższą skuteczność od tabletek ma wkładka domaciczna hormonalna Mirena