Fosforany bezpostaciowe w moczu w 18 tygodniu ciąży
Witam, w 18tc zrobiłam badanie moczu. Wszystkie wyniki są prawidłowe, tylko martwi mnie jedna rzecz, napisano: Fosforany bezpostaciowe - bardzo liczne. Co to oznacza? Dziękuję za odpowiedź

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Może to świadczyć o skłonności do tworzenia kamieni nerkowych.
Pozdrawiam.