Galaretowate krwawienie 2 tygodnie po miesiączce i czerwone plamienie a ryzyko poronienia

Witam serdecznie. Staramy się z mężem o dziecko.1 Lipca rozpoczeła mi sie miesiaczka trwająca jak zwykle 7 dni. Pod dwoch tygodniach od jej zakończenia Pojawiło sie brzydkie galaretowate krwawienie trwające 4 dni.Lekarz dyżurny Wykonał badanie USG nie stwierdzając zadnych nieprawidłowosci oraz skontrolował poziom HCG który wynosił >0,5 i zasugerował ze przyczyną krwawienia może byc wczesne poronienie. Po kolejnych 10 dniach zaczełam plamić jasnoczerwoną krwią i trwa to 3 dni.Proszę o radę.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli plamienie pojawiło się ponownie sugeruję kolejną konsultację ginekologiczną.