Plamienia śródcykliczne i miesiączka 2 tygodnie po poprzedniej

Witam Mam problem z miesiaczkowaniem. Ta prawidlowa, regularna, pojawila sie normalnie, 2 tygodnie temu. Od jakiegos tygodnia towarzysza mi plamienia, bardzo nieladne skrzepy. Dzisiaj z kolei wydaje mi sie, ze dostalam kolejna miesiaczke. Po dwoch tygodniach od ostatniej, nie liczac plamienia. W ostatnim czasie mialam bardzo duzo stresu. Czy tak sie moze dziac? Kiedy powinnam zglosic sie do lekarza ginekologa na badanie? Z gory dziekuje za odpowiedz Pozdrawiam Gosia

witam,
tak stres może spowodować rozregulowanie cyklu.
Należałoby wykonac badanie USG narządu rodnego jak przestanie Pani krwawić, można też odczekać miesiąc do następnego krwawienia.
Możliwe iż to tylko jednorazowy epizod zaburzenia cyklu i wszystko wróci do normy