Galaretowaty śluz podbarwiony krwią po stosunku 9 tygodni po porodzie

Witam, Jestem 9 tyg. po porodzie zakończonym cięciem cesarskim. Krwawienie występowało do ok 5 tyg więc z mężem powróciliśmy do współżycia po tym okresie. Stosunek jest raczej bezbolesny natomiast po występuje u mnie podbarwiony krwią galaretowaty śluz. Proszę o podpowiedz co może być tego przyczyną. Pozdrawiam.

Witam. Przyczyną plamienia jest mechaniczne podrażnienie nie do końca jeszcze wygojonych i delikatnych tkanek. Objawy powinny mieć tendencję do stopniowego zmiejszania się w kolejnych tygodniach.