Ganglion po zabiegu stopy

Witam. Czy jest to mozliwe zeby miec gangliona 3razy w tym samym miejscu? 1operacja byla w 2012r, 2 w marcu 2014r.Dzisiaj od operacji mija ponad pół roku, a noga boli mnie w tym samym miejscu. Boli gdy chodzę, siedzę czy lezę. Nie mogę wykonywać większego wysiłku fizycznego gdyż boli mnie śródstopie w miejscu gdzie miałam już 2 operacje. Noga tkliwa nawet na delikatny dotyk, jest lekko zbrzeknieta. Co to może być znowu ganglion czy coś innego? Dodam ze po każdym z zabiegów nie był brany wycinek.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Tego typu zmiany mają tendencję do nawracania. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.