Wysysanie z gangliona na nadgarstku

mam na prawym nadgarstku gangliona był wyssany 3 razy strzykawką musze co 2 miesiące go usuwac bo boli mnie ręka ściąga dodam że ganglion zrobił mi sie na żyle czasem mnie reka swędzi ile razy można chodzić czy nie ma jakiejs opaski uciskowej zeby nosic dodam że jeste sprzątaczką w hotelu ręka prawa mi jest potrzebna czy lepiej prace zmienic bo mam już tego dosyć...

Szanowna Pani, w tej sytuacji do rozważenia jest leczenie operacyjne - usunięcie chirurgiczne zmiany. Proszę zgłosić się doi ortopedy celem badania i ewentualnego ustalenia terminu zabiegu. Pozdrawiam