Gastritis chronica i dysplasia metaplasia intestinalis w wyniku badania

gastritis chronica++aciva++dysplasia-metaplasia intestinalis-atrophia-bacteriae spirales++

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Tłumaczenie rozpoznania brzmi:
Aktywne przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka, dysplazja, metaplazja jelitowa, zanik, bakterie spiralne. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który zinterpretuje wynik badania w odniesieniu do stanu klinicznego.