Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Gazy i biegunka podczas stresowych sytuacji - jak sobie z tym poradzić?

Dzień dobry, mam problem który wpędza mnie w depresje i ogranicza rozwój życiowy. Od dzieciństwa, kiedy się denerwuje, stresuje, a jest to bardzo często (fobia społeczna) mam okropne gazy, które ciężko powstrzymać, zdarzają się biegunki. Wtedy podnosi mi się również bardzo ciśnienie, ogarnia mnie panika. Psychiatra przepisał mi sulpiryd i doraźnie signopam- działanie niestety słabnie. Wizyty u psychologa pomagały na chwilkę. Nie życzę tego najgorszemu wrogowi! Co mam zrobić ? Co to może być? Dodam ze nie mam żadnych nietolerancji pokarmowych. Pozdrawiam serdecznie
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Profilaktyka udaru mózgu

Udar mózgu, inaczej wylew, jest zespołem objawów klinicznych, które wiążą się z nagłym wystąpieniem zaburzenia czynności mózgu. Utrzymuje się on dłużej niż dobę, a u podłoża nie leży inna przyczyna niż naczyniowa. Profilaktyka udaru mózgu w bardzo dużym stopniu pomaga zapobiec jego wystąpieniu.

Dzien dobry.W tego rodzaju dolegliwosciach bardzo pomaga wysilek fizyczny w zaleznosci od wieku bardziej lub mniej intensywny.Mozna tez skorzystac z porady dietetyka ktory wykluczy produkty rozdymajace lub moze zaproponuje odpowiednia diete ,to tez pomaga.Dobrze jst tez zweryfikowac sytuacje zawodowa i towarzystyka.Mozna tez o zmianie trybu zycia (zmiana pracy,miejsca zamieszkania.)Dobrze jest sluchac relaksujacej muzyki i ponownie rozpoczac terapie z innym psychologiem.Pozdrawiam i zycze powodzenia.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy