Gazy po każdym posiłku

ostatnio od kilku miesiecy męczy mnie problem z gazami. po kazdym posilku mam gazy, które nasilają się w czasie stresu.. nic mnie nie boli jeżeli je wydalam, ale jak jestem w szkole to musze je powstrzymywac, z rana czesto czuje jakby niepelne wyproznianie, czesto mialem biegunke i lekkie zaparcia. badania krwi i usg nic nie wykazaly, gastrolog podejrzewa jelito nadwrazliwe i zalecil mi kolonoskopie i gastroskopie, zapisal mi tez duspatalin retard-biore juz 2 dzien a gazy nasilily sie ,co robic?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować zaleconą terapię. Warto również wykonać zalecone badania. Po wykonaniu badań proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.