Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 4 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Gdzie leczyć tego typu schorzenie?

Witam serdecznie. Wykryto u mnie przewlekłą grasicę podczas mojego szczegółowego badania gdy byłem hospitalizowany.Jestem 49 letnim facetem z R.Z.S.Potrzebuję pomocy Specjalisty pulmonologa w celu konsultacji.Próbuję od jakiegoś czasu w mojej miejscowości jednak bez skutku.Przyczyny raczej nikomu nie trzeba wyjaśniać.
MĘŻCZYZNA, 49 LAT około miesiąca temu

Czy przewlekłe podawanie sterydów w leczeniu astmy jest bezpieczne?

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

może Pan skorzystać z naszej opcji "znajdź lekarza". Jest to wyszukiwarka lekarzy z całej Polski, więc nie musi Pan ograniczać się tylko do swojej miejscowości.

Po kliknięciu w link: https://znajdzlekarza.abczdrowie.pl/rezerwacja/wizyty/lekarze-i-specjalizacje?page=1&specId=91&spec=Pulmonologia%20(Pneumonologia)&childrenSpecialization=false zostanie Pan przekierowany do pulmonologów z całego kraju. Do niektórych z nich można się umówić na teleporadę lub skorzystać z kalendarza służącego do umawiania wizyt stacjonarnych.

Więcej o chorobach grasicy przeczyta Pan w artykule znajdującym się pod poniższym adresem: https://portal.abczdrowie.pl/objawy-chorob-grasicy-choroby-leczenie.

Pytania o grasicę pojawiały się już w naszym serwisie między innymi pod linkami: https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-grasice-mozna-wyleczyc-przed-calkowitym-rozwinieciem-czy-trzeba-czekac-az-do-nowotworu, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/co-oznacza-grasica-w-gardle.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy