Gdzie mogę leczyć to dzwonienie w uszach?

Mężczyzna, wiek 27 lat. Od 2 lat czyli od lata 2020 roku zmagam się z piskami w uszach o wysokiej częstotliwości, niestety do tego doszły szumy uszne o niskiej częstotliwości od jesieni 2021 (nie są one stałe, powiedziałbym bardziej ze falujące, ale nie pulsują od serca). Oprócz tego mam nieustające uczucie pełności w uchu (nie ma zalegającej woskowiny - sprawdzone). Oprócz tego odczuwam ucisk w twarzy i głowie od lata 2020. Raz mniej, raz bardziej ale generalnie cały czas. Uczucie pełności w uchu to też chyba mięśnie bo czasami udaje mi się je rozluźnić, ale szumy nie ustają. MOja ekspozycja na hałas jest dość duża bo od 11 lat gram na perkusji, jednak jest to gra hobbystyczna więc sporadyczna. Ważne jest wg mnie to ze i uciski twarzy/głowy i piski rozpoczęły się w tym samym czasie, a po roku doszły szumy o niskiej częstotliwości. Wydaje mi się, że problem się nasila. Czy jest w Krakowie ktoś kto wie co mi dolega i do kogo mogę przyjsc na wizytę? Pozdrawiam

Sugeruję wykonanie tomografii komputerowej głowy, szczególnie istotne będzie uchwycenie zatok (podobne dolegliwości mogą dawać torbiele, bądź upośledzona drożność np. na tle zapalnym). Wynik należy skonsultować z laryngologiem.