Gdzie mogę zniwelować tę asymetrię twarzy?

Dzień dobry, w wyniku wypadku w dzieciństwie wybiłam zęby oraz coś złego stało się z moją twarzą. Jest mocno asymetryczna, dodatkowo mam problemy z szerokim otwarciem ust, towarzyszy mi ból, zgrzytanie/przeskakiwanie gdzieś w okolicy stawu żuchwowego. Dodatkowo ta strona twarzy jest opadnięta, widać to głównie po kąciku ust i powiece. Poniżej załączam zdjęcie. Chciałabym się dowiedzieć u jakiego lekarza specjalisty powinnam szukać pomocy i co pomoże mi w usunięciu chociaż częściowym tej asymetrii. Link do zdjęcia: https://drive.google.com/file/d/1xG5apL66Eh6uIBxJYjfNbJdp3gvKmItY/view?usp=sharing (lewa strona zdjęcia to opisywana asymetria)

Nie widzę dużej asymetrii. Potrzebne jest badanie kliniczne- bezpośrednie w gabinecie. Sądzę, że każdy rozsądny lekarz wskaże odpowiedniego specjalistę do którego należy się udać.